Kodukirja sisustusuudised aprillis

Piret Tali, 23. märts 2020

Päike käib kõrgelt ja aeg on aiatool välja tõsta, sall kaela panna ning asuda märtsijänese jälgedel kevadpühadeks valmistuma. Ikka rõõmsalt ja värviliselt.

(Renee Altrov)

Nagu pühademuna
Nüüd Ceramicsi keraamiku Mariana Laane sellekevadine sari on tavapärase minimalistliku monokroomsuse asemel seekord erakordselt värviline. Kollased ja roosad toonid otse kutsuvad kevadesse. nuudceramics.com

undefined (Tootja)

Regatilinn Tallinn
Ükskõik kui suuri torme elumere lained ette võtavad, üks soe pleed diivanile või terrassile aitab maailma paremaks paigaks muuta. Kelpmani pleed Purjed on retrolikult punane, sinine ja oranž. Suurus 135x195 cm, pehme, täisnaturaalne, keemiavaba.
kelpmantextile.com

undefined (Maris Tomba)
undefined (Maris Tomba)

Sisekaitseakadeemia – aasta betoonehitis
Eelmise aasta parimaks betoonehitiseks valiti Sisekaitseakadeemia hoone, mille loojad on Arhitekt11 OÜ-st. Žürii tõstis esile hoone arhitektuurilist kõrgtaset, funktsionaalsust ja energiatõhusust, samuti rohkelt eksponeeritud siledat betooni ja kõrgeid kaldseinu.

V

undefined (Marko Ercegovic)

ärviline moodul
Imeline ja pehme Absenti diivanite ja tugitoolide moodulsüsteem Prostorialt võimaldab kombineerida eri värve, diivaneid ja tugitoole mõnusaks lesilaks vastavalt vajadusele.
elkemoobel.ee

undefined (Tootja)

Ooker ja jänesed
H&M Home’i kevadpühade kollektsioon on naturaalne nii materjalilt kui toonidelt, kujutatakse mune, sulgi, kanu ja jäneseid. Materjalid on klassikalised: linane, puit, klaas ja keraamika. Kollane on pigem täppidena või ookrina.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?