Peenhäälestus köögis

Pille Enden, 27. jaanuar 2020

Kui vahel tundubki, et kõik praktilised vahendid köögis toimetamiseks on juba olemas, siis eksid – ikka leidub spetsiaalseid vidinaid, mis mõnd tegemist lihtsustavad või on lihtsalt veel ilusamad kui vanad.

undefined (Tallinna Kaubamaja)
undefined (Tallinna Kaubamaja)

Silikoonist vormiga saab kodusel viisil valmistada kõrsikuid, miks mitte ka grissineid või muid sarnaseid pulki.
Tallinna Kaubamaja, 11.99

undefined (BonAppetit)

Avokaado kipub lahtilõigatuna kiiresti tumenema – ent silikoonist säilitaja all püsib pikuti poolitatud avokaado kenasti kaunis. Pakis 2 tk.
BonAppetit, 11.90

undefined (StyleShoots)

Mesilasvahaga immutatud puuvillased lapikesed – loodussõbralik alternatiiv kilele. Pakis on 3 lappi, mida saab kuni sada korda kasutada. Lapid on hästi vormitavad, nendega saab toitu katta või sellesse pakkida. Toodetud Eestis käsitööna.
Tallinna Kaubamaja, 26.99

undefined (Tallinna Kaubamaja)

Taimse joogi valmistamise nõu: selles teed joogipoolist mandlitest, pähklitest, seemnetest, teraviljast jne. Mahutab 1 liitri vedelikku.
Tallinna Kaubamaja, 19.99

undefined (Tallinna Kaubamaja)

„Neli ühes“ abiline: hakib, riivib, purustab, tänu vahustamiskettale klopib valmis majoneesi, munavalged jms. Mugav, kompaktne ja tõhus.
Tallinna Kaubamaja, 59.99

undefined (Tallinna Kaubamaja)

Universaalne praadimiskaas võimaldab praadida, ilma et kogu ümbrus rasvapritsmeid täis oleks. Roostevabast terasest kaas sobib pannidele läbimõõduga 24–28 cm.
Tallinna Kaubamaja, 49.99

undefined (BonAppetit)

Ürdikoorija koorib varre küljest lehed imelihtsalt: torka ürdipunt sobiva suurusega august läbi ja lehed ongi eemaldatud.
BonApppetit, 5.90

undefined (BonAppetit)

Avokaadosõbra arsenalis igati vajalik multifunktsionaalne tarvik, millega saab lõigata, kivi välja võtta, viljaliha välja kaapida ja peenestada.
BonAppetit, 15.90

undefined (BonAppetit)

Isegi kui muffinitest on isu täis saanud, siis selline vahva vorm lausa kutsub neid jälle küpsetama.
BonAppetit, 19.90

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?