Kodukirja lugejatelt

Kodukirja lugejad, 27. jaanuar 2020

Lumega vaibapesemine oli tore meenutus. Mul on heledad vaibad, millega kaks korda aastas puhastuses käin ja iga kord mõtlen, et antud raha eest oleks varsti juba ühe uhke põrandakatte saanud. Aga isu heleda põrandakatte järele oli nii suur. Nüüd plaanin väiksemad ja tumedamad küll talvel lumega puhtaks teha nagu vanasti. Loodan, et lumi ka tuleb.
Helen

Kuigi jaanuar on uusaastalubaduste kuu, tegin teie retsepti järgi kosutavaid pontšikuid. Mul on neist mälestused lapsepõlvest, kui sõbrannal sünnipäeval alati sarna­­­seid pakuti. Ma juba enne ootasin, et nüüd saab pontšikusünnipäevale. Noil oli küll lisanduseks kohupiim.
Ja kui aus olla, siis midagi dramaatilist kehakaaluga ka nüüd ei juhtunud, sest meil nelja liikmega peres pühiti see kogus mitme peale kiiresti laualt, nagu poleks olnudki. Aga laste sünnipäevadeks on see nüüd omalgi plaanis kavva võtta suupistetena. Või kevade poole piknikule või ka automatkale.
Rutt

Lemmiklugu Kodukirjas (Kodukiri 1 2020)

Kauaaegse lugejana ootan alati ülevaadet kodukonkursist. Nii huvitav on vaadata nõnda paljusid Eesti kodusid! Ma ise pole küll nii minimalistlike kodude usku, kui praegu moes on, kuid paistab, et taas tuleb ka värve juurde. Meeldis väga ajakirja kaas, selline värviline kodu ja paistab, et seal on ka mõnus olla. Värve paistab olevat palju, aga kõik sobitub omavahel. Vanas majas asuva kodu omanikuna imetlen ka uus­arendustesse kolijate oskusi. Seal on ju palju raskem seda kodusust luua kui juba sisse­elatud majas. Igatahes jõudu!
Ingrid

Täname toredate kirjade eest! Tagasikaja eest saab auhinna (Sutu pilliroost joogikõrred) Helen.

Kirjutage meile, kuidas meeldis veebruari ajakiri. Auhinnaks on kirjastuse Varrak värsked raamatud: Ain Raali ja Kristel Vilbaste „Eesti ravimtaimed“ ning Tiina Toometi ja Triin Kassi „Kas kass...?“

Auhinnad

Kirju ootame 14. veebruariks: malle.pajula@kodukiri.ee või Õhtuleht Kirjastus, Kodukiri, Narva mnt 13, Tallinn 10151

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?