Kodukirja lugejakirjad augustis

Kodukiri, 24. juuli 2019

Kodukirja lugejakirjad augustis!

Väga mõnus lugemine süda­suvise puhkuse ajaks! Meeldis lugu pastelselt suvisest majast ja samuti külaskäik mereäärsesse tallu – nii tubli ja töökas eesti perekond! Kohvilaud kasvuhoones oli samuti inspireeriv. Hetkel on mul aias väike kasvuhoone tomatite kasvatamiseks, aga kui selle eluiga läbi saab, võtan plaani ka sellise suure kasvuhoone, kus saaks kohvi juua ja raamatut lugeda.
Kõige rohkem meeldis mulle juulinumbris toiduretseptide osa. Suvised argiroad tundusid nii ahvatlevad, et olen nüüdseks juba peaaegu kõiki neid valmistanud. Armastan suviseid kergeid köögiviljatoite ja marjakooke-jäätiseid. Aitäh!

Mari Parik

...

Seekord meeldis kõige rohkem „Pastelselt suvine maja“ – ilus hele ja maalähedane kodu, kus erinevad kapid ja riiulid on valgeks värvitud, moodustades omavahel sobiva koosluse. Hoovis oli näha ka huvitavatesse anumatesse istutatud lilli.

Anu

..

Meeldisid mõlemad sisustuslood. Pelgulinna väike korter oli väga õdus, värvi­armastus on tõesti sinna vist perenaisega reisidelt kaasa tulnud. Korteris oli kohe päikest juures. Vaade aknaga vannitoast puitmajadele on väga romantiline, kujutan ette, kui tore on seal soojas vees mõnuleda novembris, kui ilm on hall. 

Välismaine kodu oli selline, et koliks sinna kohe sisse ja peaaegu midagi ei muudaks. Kodus võiks olla suvemaja-­tunne – see oli perenaisel hea mõte.
Ning sõnajalatrükk tasuks ära proovida, väga efektne! Päkapikkude ostukülg oli lustakas. Retseptiosa – ehk lisan nüüd salatisse julgemalt vaarikaid ja mustikaid!

Maarit

Täname toredate kirjade eest! Auhinnaraamatud saavad Mari ja Anu.

Kirjutage meile, kuidas meeldis augusti ajakiri. Auhinnaks on Lia Virkuse ja Pille Endeni “Sõstratoidud salatist magusani” ja firma Joik Anti-Age kirgastav ja kooriv AHA näomask.

Kirju ootame 14. augustiks malle.pajua@kodukiri.ee või Õhtuleht Kirjastus, Kodukiri, Narva mnt 13, Tallinn 10151

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?