Kodukirja sisustusuudised augustis

Piret Tali, 24. juuli 2019

Pots, kukuvad esimesed suveõunad maha. Ööd on veel soojad ja õhtud sumedad nagu Vahemere ääres. Eestimaa loodus pakub küllust. On naudingute, küpsuse ja uute alguste aeg.

Sarja Royal pleed (Tootja)

Pehme, soe ja kuninglik
Värskeim lisandus kaubamärgi Alpaka loomingus on sarja Royal pleedid, mis sobivad nii üleriideks kui sisustusse. Värvivalikust leiab kakaopruuni, kirsipunast, halli ja sinist. Beebialpaka villast Royal Kalasaba pleed on 19-mikronilise peenusega ja eriti siidine. Alpaka on Eesti juurtega bränd, mis toodab alpakavillast ja -nahast elustiiliesemeid. Saadaval Alpaka esindusruumis Tallinnas ja veebipoes.

nahk.ee

Kõhukoti uus tulemine
90ndate kohustuslik aksessuaar kõhukott on teinud tugeva kammpäki. Craftory on trenditeadlikele vastu tulnud ning loonud kõhukoti täisnahast versiooni Model Pack. Saadaval neljas värvitoonis ja tehtud taimpargitud nahast.
nahk.ee

hemtex.se

Saagikoristuse aeg
Kuidas suvel porgand kasvas? Aga hernes? Kuis edeneb kõrvits? Nüüd, moosikeetmise ja sissetegemise ajal (mõned hoidised võib teha kasvõi jõulukingitustele mõeldes) on Hemtexi sellesügisene muster Harvest loodud just saagikogujate rõõmuks. hemtex.se

iittala.com

Tähed ja laternad
Skandinaavia disaini ei saa kunagi liiga palju. Selle suve avastuseks on Iittala sari Raami – ajatu klassika juba sündides, mis sobib nii tuppa kui terrassile, nii pidulikule kui ka argisele lauale. iittala.com

Wasa Resort (Tõnu Tunnel)
Wasa Resort (Tõnu Tunnel)

Wasa Resort: uusim spaa Pärnus
Pärnu spaahotelli Wasa Resorti hoone on projekteeritud KOKO arhitektide eestvedamisel (arhitekt Liis Uustal, sisearhitekt Kadri Kaldam). Arvestatud on Pärnu rannapiirkonna ja olemasoleva kuurordiarhitektuuri omapära, seda nii apartementide kui numbritubade ning skandinaavialikus stiilis sisekujunduse osas.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?