Kodukirja lugejad kirjutavad juuni ajakirjast

Anu, Piia, Mariann, 23. juuni 2019

Kõige rohkem meeldisid peenra-kastide süsteemid. Hea aeda korras hoida ilma suurema vaevata.
Anu

Väga huvitav oli rännumeeste kodu, see väheste asjadega. Mina ise olen pigem see, kellel kipuvad asjad ümber tekkima – riided, jalanõud, ajakirjad, nõud... Tore, kui Kodukiri erinevaid elustiile kajastab.
Betooni olen pigem avalike hoonete või siis moodsate villade materjaliks pidanud, aga siin kodus tundus see väga sooja pinnana. Palju andsid kodule juurde ka rohked toataimed, mis praegu moes.
Mulle meeldivad veel messi-uudised, tänu neile saab sisustus-suundadega kursis olla. Välismaa uudised on küll pigem harivad, aga mitmeid kodumaised uudistooteid jaksab ka osta.
Piia

(Kodukiri 6 2019)

Tore lugemine oli koertest aias. Me pidime omal ajal koera pärast isegi kõrgema ja tihedama tara tegema. Aias aga koer pahandust ei teinud. Eks kõigepealt viisime ta õues jalutama, sai asjad tehtud ja esimene energia välja elatud. Kõrgpeenarde kommet siis veel polnud. Nüüd oli ajakirjas moodsas võtmes pereaed, kus just kastpeenrad olidki. Linnaaias jätavad need väga korrastatud mulje.
Sõstrasortide loo panen tallele – kui tuleb plaan uusi põõsaid osta, siis on see võtta. Grillitud šokolaadi-vahukommi kook tundus lastele väga põnev, teen seda neile mõnel pühapäeval.
Mariann

xxx

Täname toredate kirjade eest!

Auhinnaraamatu saavad Piia ja Mariann.

undefined (Kodukiri 6 2019)

Kirjutage meile, kuidas meeldis juulikuu ajakiri. Auhinnaks on Epp Mihkelsi ja Ljudmila Ruukeli „Pelmeenid. Ise ja hästi“ sarjast „100 rooga“ ning Jocasta Innesi mahukas retseptiraamat „Maaköök“ (Varrak).

Kirju ootame 14. juuliks malle.pajula@kodukiri.ee või Õhtuleht Kirjastus, Kodukiri, Narva mnt 13, Tallinn 10151

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?