Kirjakülg

Kodukiri, 21. august 2018

Ajakiri oli tulvil kauneid aiavaateid ja kodusid. Eriti meeldis aga seekord isetegemise rubriigist kõnniteeplaatide valmistamine. Mul endal on juba ammu mõte sarnaseid plaate teha, kuid kivikeste asemel kasutaks vanade taldrikute kilde, eks siis paistab, kas õnnestub.

Anu
Lemmiklood augusti Kodukirjas

Lugesin hommikukohvi kõrvale uut ajakirja ja pean tõdema, et oli väga kõhtu täitev ning ideede pomm. Kaks head retsepti panin külmiku külge ja proovin kindlasti. Nädalavahetusel hakkan maal tegema kõnniteeplaate, mis nakatasid oma mõnusa väljanägemisega. Kuna lastetoas on remont algjärgus, noppisin ka selle tarvis paar mahlast ideed.

Marelle

Augustikuu Kodukiri oli tõeline õnnestumine – igal leheküljel oli põnevat lugemist ja vaatamist. Väga meeldisid Soome elamumessi pildid koos suunavate ääremärkustega. Ka artikkel “Kodu täis Eesti ja Soome klassikat” oli nauditav nii pildis kui kirjas. Tänan korteriomanikke, et sain läbi ajakirja uudistada nende kaunist, disainiküllast ja ajatut kodu.

Kati

Mind ajendas kirjutama soov teha kompliment aegumatu tegevuse eest. Seetõttu tuleb aeg-ajalt kapist välja kuude- ning aastatetaguseid Kodukirju. Alustame perega oma elu, mille juurde kuulub eestlaslikult ka korilus ja sisse­tegemine.

Võtsin ette kõik augusti- ja septembrikuu Kodukirjad, mis olemas, ja nii valmivad purgid erinevate hoidistega ja toidud hooajalistest köögiviljadest. Sügavkülma seente jaoks ruumi tehes avastasin aga 2017. aasta maikuu koogiretsepti, mida saab teha ka külmutatud rabarbrist. Lapse sünnipäevakoogi retsept on nüüd olemas.

Pille
Auhinnad kirjadele sel kuul

Täname toredate kirjade eest! Auhinnad saavad Pille (küpsetuskomplekt) ja Kati (küünlaalus).

Kirjutage meile, kuidas meeldis septembri ajakiri. Auhinnaks on Fiskarsi klassikaks saanud käärid ja Lia Virkuse ning Nelly Vahtramaa “Tatratoidud 2. Toortatratornidest küpsisetordini”.

Kirju ootame 15. septembriks aadressil: Kodukiri, Niine 11, Tallinn 10 414 või malle.pajula@kodukiri.ee

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?