Kirjakülg

Kodukiri, 31. mai 2018

Mais läksid ilmad järsku suviseks. Enne oli meil kevad nagu ikka – siis tõi ajakiri, suveootuses terrass esikaanel, küll kõik suvise lähemale. Soojal aastaajal on suur rõdu tõesti nagu lisaelutuba, kus niisama oleskleda. Piisab kasvõi sellest, et uks on köögist sinna lahti – ruumi tundub kohe rohkem olevat. Ja muidugi paistavad tuppa ka suvised rõõmsad õied.
Väga meeldis välismaa kodu – hele romantika, aga mitte liiga magus. Vana mööbli ja uue kokkusegamine ongi kõige õdusam kodu­kujundusviis minu meelest. Ehk toon sel aastal endagi rõdule rohkem valgeid tekstiile.
Liza

LEMMIKLUGU

Tore, et leiate üles ilusad ja isikupärased kodud ning jagate seda kujundust meiega. Väga hubane ja mõnusa terrassiga elamine oli ”Värske näoga suvemaja”. Vihmavee kogumise idee on vahva ja lisaks moodus­­tab aeda ilusa veesilma.
Anu

Mulle meeldib lugeda kodude sünnist. Et kuidas valiti maja või korter, mismoodi ruume planeeriti ja mis ise tehti. Teeme enda vana maja tasapisi paremaks ja unistame, et ükskord on kõik valmis. Kuigi siis vist tuleb varem valminut juba remontima hakata.
Perekond Veetõusme kodu oli väga armas ja ühtses stiilis. Romantiline, aga naispere ongi seal ju enamuses. Tunda oli, et kogu pere naudib lõpptulemust. Vahva, kui suuremad lapsed saavad oma toa kujunduses kaasa rääkida. Meeldis ja inspireeris ka saunaosa – väga ruumikas, kergelt mereteemas. Saab perega mõnusasti nädalavahetusel saunatada ja sõprugi kutsuda. Jõudu tublile perele!
Ene

Auhinnad kirjadele

Täname toredate kirjade eest! Auhinnaks olnud Notre Monde kandiku saab Ene.

Kirjutage meile, kuidas meeldis juunikuu ajakiri. Auhinnaks on Fiskarsi 5 praktilise noaga stardikomplekt ja Sinikka Piippo raamat ”Toit loodusest” kirjastuselt Varrak.
Kirju ootame 14. juuniks aadressil: Kodukiri, Niine 11, Tallinn 10414 või malle.pajula@kirjastus.ee

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?